Eğitimler, Zoom Video Conference üzerinden canlı yapılmaktadır.


Hakkımızda
OnLine Canlı Eğitimler

Uzun yıllara dayanan tecrübeler temel yapılarak meydana getirilen Tüm Eğitimler Merkezi, işletmelerin ve çalışanların değişen piyasa koşulları gereği ihtiyaç duyduğu eğitim konularını kendilerine katma değer yaratacak şekilde kurumsal ve bireysel gelişimlerine çözüm sunan Çalışma Hayatı eğitimlerinin öncü ve köklü markasıdır.

Tüm Eğitimler Merkezi bütün sektörlerde faaliyette bulunan işletmelerin ihtiyaç duyduğu eğitimleri kendilerine özgü  olarak geliştirerek, uzman eğitmen kadrosu ile sektördeki geniş müşteri kitlesine hizmet vermektedir.  Tüm Eğitimler Merkezi’ nin  temel amacı  kurumlarına fark katacak bireylere, ihtiyaç duyduğu bilgi ve beceriyi kazandırmaktır.   
          
Tüm Eğitimler Merkezinin başlıca gayelerinden biri de bu günkü piyasa koşullarındaki  farkın bilgi olduğunu kurumlara hissettirmektir.

HEDEFLER ve ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ
- Etik ilkeler çerçevesinde, doğru analiz, doğru çözüm, doğru eğitmenle doğru eğitimi gerçekleştirmeyi hedefleyerek marka ismini korumaktadır.
- Deneyim ve  tecrübelerimizi katılımcılarımıza en iyi hizmet kalitesi ile sunmak ve günün koşullarında bir adım öne geçmelerine yardımcı olmak.
- Bireylere ve kurumlara saygıyı ilke edinerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet verebilmek,
- Kurumlara ve bireylere piyasa koşullarına göre uygulanabilir, katma değer sağlayacak, verimli eğitimler sunmak,
- Kurumlara ve bireylere eğitimden sonra da bilginin sürekliliğini sağlamak,

Tüm Eğitimler Merkezi, Eğitmen kadrosunun, konularında tanınmış öğretim üyeleri ve uzun yıllar değişik sektörlerde edindiği bilgi ve tecrübe ile birçok firmaya eğitim ve danışmanlık yapmış, kendi alanlarında genel kabul görmüş uzmanlardan oluşmaktadır,
Eğitim programlarımızı, ihtiyaca göre tasarlanmış kurum içi ve genel katılıma açık olarak   Kişisel Gelişim, Yönetim, İnsan Kaynakları, Yöneticilik, Ofis Yönetimi, Satış, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Reklam, Muhasebe, Finans, Lojistik, Satınalma, Dış Ticaret, Mağazacılık,Üretim ve Kalite genel konuları içeren güncel eğitim programları oluşturmaktadır.

Tüm Eğitimler Merkezi, Bireylere ve kurumlara yönelik açık katılımlı eğitimlerle birlikte, Her kurumun kendine özgü kurum kültürü ve ekonomik yapısı olduğunun bilinciyle, kurumların ihtiyaç duyduğu eğitimleri, kurumların beklentileri doğrultusunda, eğitimlerin içeriği, anlatım şekli ve verilecek örnekleri katılımcıların daha kolay, daha  kalıcı ve uygulanabilir öğrenmesine ve sonuca ulaşmasına yardımcı olacak şekilde yeniden tasarlayarak, talep edilen tarihlerde, firma bünyelerinde uzman eğitmenlerimiz tarafından kurum içi eğitim olarak verilebilmektedir.

Tüm İK Eğitimlerimiz 2020 yılından itibaren Online Canlı Grup veya Bire-bir Online Canlı olarak verilmeye başlamıştır.
Talep halinde bire-bir olarak kişinin istediği konulara göre eğitim tasarımı yapılarak verilmektedir.

Tüm Eğitimler Merkezi 2003 yılında kuruluşundan itibaren edindiği ilkelerden taviz vermemiş, standardını koruyan, yeni programlarda ilklere imza atmış, Çalışma Hayatı konusundaki eğitimlerin öncüleri arasında yerini korumaktadır.

Bu Eğitimler, TEM GRUP / Tüm Eğitimler Merkezi - IK Enstitü tarafından verilmektedir.
!374 sokak No: 6 K2-204 Büyükbaş İş Merkezi Hilton Hotel Yanı - Çankaya İzmir.
Tel: 0232 408 54 14  Telefon- Canlı destek ile veya buraya tıklayarak iletişim formu ile bilgi alabilirsiniz.